Академія PROFI
Академія PROFI
Це сучасна та максимально потужна практична база для навчання за різними напрямками, зокрема "Косметологія", "Масаж", "Перукарство" та "Бухгалтерія"
Основні та беззаперечні переваги Академії PROFI:
Лектори
Практикуючі лікарі та вузькопрофільні спеціалісти;
Професійна косметика для навчання
Сучасні апарати
та нові технології
Відповідальні моделі
Початок
А почалося усе у нині далекому 2008 році. Із перших днів Навчальний центр PROFI гуртував навколо себе крутих спеціалістів та лекторів. Довгий час засновниця та власниця Академії PROFI, Юлія Кушнір, намагалася зробити так, щоб PROFI працював без її безпосередньої участі, бо сама вона в той час працювала на когось... І, на жаль, на всі 100 не вірила, що можна просто працювати на себе і розвивати свій власний, успішний бізнес.

Як і будь-який сучасний український бізнес, Академія PROFI, за часи свого існування, переживав різні формати та форми, адаптовувався до різних умов, проте завжди успішно долав усі виклики, які траплялись на шляху. Щороку до списку пропонованих у Академії PROFI напрямків навчання додавалися нові, вдосконалювались техніки викладання та закуповувались сучасні апарати для навчального процесу.
Академія PROFI систематично проводить навчання
за наступними напрямками:
Косметологія
контурна пластика
ботулінотерапія
мезотерапія
масаж та реабілітація
дитячий масаж
нігтьовий сервіс
перукар універсал
шугаринг та депіляція
бухгалтерський облік та 1С
митний брокер
крій та шиття
флористика
нарощення вій
ламінування вій
майстер бровіст
візаж
Юлія Кушнір
Засновниця та власниця Академії PROFI
До послуг, які надає безпосередньо
Юлія Кушнір, відносяться:
Естетична Косметологія
Апаратна Косметологія
Ін'єкційні методики
Трихологія
Cемінари та тренінги, лекції та майстер класи
На базі Академії PROFI Юлія на постійній основі організовує вузькопрофільні семінари, тренінги, лекції та майстер класи для косметологів, перукарів, шугаристів та бровістів. Для їх проведення регулярно запрошуються спікери з різних міст України – висококласні спеціалісти, які не лише досконало виконують свою роботу, але й уміють у зручному та легкому форматі поділитися своїм досвідом та знаннями із іншими.
Косметологія в Україні
Косметології в Україні прогнозують успішне майбутнє. Український ринок косметологічних послуг і товарів тільки починає активно формуватися. Кваліфікованих та висококласних фахівців катастрофічно не вистачає! Професійні косметологи завжди будуть затребувані. І ви можете стати одним із них. Слід тільки ретельно поставитися до вибору спеціалізації і зробити перші кроки для досягнення мети. Навіть виїхавши за кордон, у вас буде затребувана професія, яка дозволить вам забезпечувати себе та свою сім'ю.

Запрошуємо вас вже сьогодні приєднатись до сучасної, потужної та професійної сім'ї Академії PROFI. Обирайте свій напрямок навчання та вдосконалюйте свої знання разом із нашими фахівцями
Де знаходиться Академія PROFI
Наші телефони
Адреса
пр. Відродження 13,
Луцьк, Україна
Як добратись
Ми знаходимось біля Лікарні №2
Є парковка напроти біля Профспілок та банку, на території лікарні №2
Made on
Tilda