ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ РЕМОНТУ

Savacleaner

+380 50 555-65-07
+380 98 555-65-07


Замовити
Чому ми?
Причина 1
Ми знаємо, що з цим робити. В нашій компанії працюють фахівці, які пройшли профільні навчання і мають великий досвід у наданні клінінг-послуг різного типу.
Причина 2
Ми працюємо швидко та якісно. Будьте певні: ваша квартира чи офіс буде сяяти до закінчення обумовлених термінів.
Причина 3
Ми користуємося сучасною німецькою технікою «Karcher», створеною спеціально для професійного прибирання приміщень.
Причина 4
Хімічні засоби для миття та чищення поверхонь — від ще одного німецького бренду «Kiehl». Це сертифікована продукція вищої якості, яка не викликає алергії та мінімально шкодить довкіллю.
Причина 5
Ми дуже відповідально ставимося до своєї роботи. Гарантуємо, що ви не знайдете запилених кутків чи використаних серветок. Усе сміття, яке залишається після прибирання, ми забираємо з собою.
Причина 6
Оцінити обсяг та приблизну вартість робіт ми можемо по фото без попереднього виїзду на об'єкт.
Прибирання після ремонту
Навести порядок у домі після ремонту — завдання не з легких. За день тут впоратися не вдасться. Адже вам доведеться мати справу із залишками шпаклівки, різноманітних фарб, будівельного клею та лаку. Вивести плями такого типу засобами побутової хімії практично неможливо. Ви, звичайно, можете спробувати… але краще збережіть собі нерви і доручіть все це нам.
Наше обладнання та матеріали
Виконання робіт з використанням тільки найкращих матеріалів
Техніка «Karcher»
Ми використовуємо клінінгову техніку відомої німецької фірми «Karcher». Професійне устаткування дозволяє очистити приміщення від бруду з максимальною ефективністю. Чистіше просто не буває.
Хімічні засоби «Kiehl»
Боротися з пилом та бактеріями нам допомагають хімічні засоби «Kiehl» — ще одного клінінг-бренду із світовим ім'ям. Хімія повністю безпечна для людей і тварин, не викликає алергічних реакцій.
Приладдя «Vermop»
Навіть швабри та ганчірки у нас найвищої якості, адже виробляє їх лідер інновацій в сфері прибирального обладнання, німецька компанія «Vermop».
Що входить в прибирання?
1
Прибирання приміщень від будівельного сміття (до 10 кг).
2
Протирання поверхонь від пилу та бруду.-
3
Протирання стель та стін.
4
Миття меблів ззовні та зсередини.
5
Миття дверей, плінтусів, дверних коробок і вікон (вікна миються з обох боків).
6
Вологе прибирання підлоги.
7
Суха чистка м'яких меблів.
8
Миття плитки, скляних поверхонь, дзеркал, світильників.
9
Миття сантехніки, ванн, душових кабін.
10
Протирання побутової техніки.
Відгуки наших клієнтів
ТзОВ ОДІДО
⭐⭐⭐⭐⭐
Дуже задовонена якістю послуг, якими довелось скористатись. Взагалі до цього часу скептично ставилась до ряду таких компаній, оскільки отримували не дуже хороші результати, Але на сьогодні думку свою змінила і буду всім рекомендувати саме цю компанію. Зробили хімчистку дивана та випрали килими - результат вражаючий. Персонал привітний та оперативний. Так тримати, ви молодці!
Дмитрий Ларин
⭐⭐
Дуже вдячні за якісно виконану роботу. Килиму повернули оригінальний колір, Чисто, оперативно та зручно. Вартість відповідає заявленій на сайті. Рекомендую хлопців!!!
Оля Зань
⭐⭐⭐⭐⭐
При дзвінку в компанію отримав повну інформацію про послуги та їхню вартість. Був здивований не високими цінами на послуги, домовилися на 18.00. Приїхали вчасно. Хімчистку дивана та килима зробили на відмінно. Після виконання робіт ознайомили з послугами які ще надають. Був здивований широким спектром послуг. Рекомендую дану компанію. Молодці так тримати.
Sergey Duzhych
⭐⭐⭐⭐⭐
Замовили хімчистку килима. Все якісно та професійно, не потрібно нікуди везти, послуга на дому Дуже задоволений.
Оксана Самчук
⭐⭐⭐⭐⭐
Робили хімчистку дивана, залишилася задоволена
Ercog
⭐⭐⭐⭐⭐
Чудова компанія, дуже довго вагався замовляти чи ні. І ні разу не пожалів що замовив їхні послуги.
Made on
Tilda